KING KONG 30 ml

King Kong:

přípravek je vynikajícím doplňkem pro sportovce, osoby se zvýšenými fyzickými a psychickými nároky po úrazech a operacích. 

 • Cena vč. DPH:403,00 Kč
 • Cena bez DPH:350,45 Kč
 • Dostupnost: Skladem
Množství:

KING KONG 30 ml

Přípravek s anabolickým efektem, vhodný při poúrazových stavech a pro zvýšení kondice.

Širokospektrální bioinformační přípravek určený pro doplnění energie a vitality. Díky silným regeneračním a detoxikačním účinkům napomáhá k upevnění kondice.

Použití:
Tento přípravek je vynikajícím doplňkem pro sportovce, osoby se zvýšenými fyzickými a psychickými nároky, seniory a pacienty v rekonvalescenci po úrazech a operacích. Účinné látky v produktu obsažené posilují pohybový aparát a detoxikují důležité orgány.Zlepšují metabolismus a podporují spalování tuků, a proto je King Kong také významným pomocníkem při dietách.

Další použití:

 • zlepšuje stav kloubů, chrupavek, šlach a kostí
 • je vhodný při svalové atrofii a k potlačení vzniku katabolického procesu
 • současně se cvičením podporuje růst svalové hmoty a zvyšování silového výkonu
 • potlačuje urologické problémy, onemocnění ledvin, močového měchýře, ale také střev
 • zlepšuje čistotu buněk a krve – detoxikuje
 • má příznivý vliv na kůži – např. při nadměrném slunění nebo při ekzémech a lupénce
 • zvyšuje sexuální aktivitu u mužů
 • snižuje negativní dopad kouření
 • je vhodný při celkové únavě


Složení:
Smilax lékařský, hloh jednosemenný, klanopraška čínská, rakytník řešetlákový, vojtěška setá, ibišek súdánský, benedykt lékařský, vachta trojlistá, ostropestřec mariánský, máčka ladní, konopice bledožlutá, žen–šen, voňatec vejčitý (Muira-puama), pazvonek chloupkatý (Dang-šen), sečuánský pepř (Fagara). Tato směs biologicky aktivních látek s ochranným a regeneračním účinkem je doplněna o speciální mix éterických olejů a bioinformace nerostů, např. aduláru, chalkopyritu, sfaleritu, mléčného opálu, kalcitu a dalších.

Bioinformace - jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu. Přítomnost bioinformací v produktech Energy je významná - ve srovnání s jinými výrobky obdobného charakteru vykazují právě preparáty Energy několikanásobně vyšší účinek.

Doporučené dávkování:
Před použitím důkladně protřepejte. Užívejte 3 kapky 1– 3x denně, půl hodiny před jídlem nebo po něm, jinak půl hodiny před cvičením. 3 kapky denně jsou dávkou preventivní, 9 kapek je dávka regenerační.

Nakapejte na lžičku a užívejte přímo, případně ředěné vodou. Pro podporu detoxikace těla zvyšte při regenerační kúře příjem tekutin.V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.

Při přechodném zhoršení stavu snižte dávku – jedná se o pozitivní regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění.
Tento jev je pozitivní reakce!
Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Vhledem k reverzním reakcím organismu doporučujeme všem sportovcům, kteří dbají na dobrý vzhled pokožky při sportovním vystoupení (například kulturisté), využívat první lahvičku přípravku raději 2 měsíce před důležitou akcí. Pokud se neobjeví reverzní reakce, lze přípravek aplikovat i v soutěžním období.

Vhodné pro diabetiky.
Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí.
Potravinové doplňky se nesmějí používat jako náhrada celodenní stravy.
Uchovejte v suchu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.

Přihlášení/registrace

Nejprodávanější

GYNEX 30 ml

Cena: 461,00 Kč

SKELETIN 135 kapslí

Cena: 581,00 Kč

REGALEN 30 ml

Cena: 461,00 Kč